InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
22 berichten
Pagina 2½ van 2
Je leest nu alle berichten van "Sussie"
Volg datum > Datum: donderdag 17 oktober 2013, 15:1217-10-13 15:12 Nr:261938
Volg auteur > Van: Sussie Opwaarderen Re:261936
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: de sfeer op het forum Structuur
Sussie
Nederland


22 berichten
sinds 24-9-2013

Okay na veel meningen gelezen te hebben, ben ik niet echt van gedachten veranderd over waarom er direct de pik in gezet moet worden over het feit dat mijn man boer is en dat we subsidie krijgen. Want dat heeft niks met de geest van PN temaken. Ik ben hier op het forum gekomen om te leren. Ik ben begonnen met het mediapakket en ik heb me hier aangemeld om meer te leren, vragen te kunnen stellen etc. Maar als je zo'n uitbrander krijgt over de subsidie, om even bij mezelf te blijven, dan motiveert me dat niet echt om hier verder te leren en te borduren over wat er in het boek staat. Dus als het niet gewenst is dat boeren (die vaak ook paarden hebben) hier komen, omdat ze subsidie ontvangen, niet biologisch telen etc, dan hoor ik nog dat graag.
Want DAT gevoel krijg IK hier. Ik ben voor eerlijkheid, maar ik zeik ook niet tegen de dokter dat de zorgkosten duurder worden, want dat doet de regering.
Als je wilt zeuren over dat het anders moet qua subsidies kun je zelf de politiek ingaan. En als je dan toch in de politiek zit, ga dan direct achter de jsf aan, want daar zit nog veel meer geld in. Kost ook vel geld in onderhoudcen over 10/20 jaar zijn die krengen afgschreven en moet er wat nieuws komen en hebben wij als burger en niks aangehad omdat de kans op oorlog hier super klein is.

Maar het is zoals piet zegt. Er zijn genoeg andere forums. Maar ik weet niet hoe jullie een breder publiek willen bereiken als je het op deze voet verder wilt gaan doen.
Ik meld me bij deze af
Je leest nu alle berichten van "Sussie"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
22 berichten
Pagina 2½ van 2
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact