Tineke Nolet-Verdel schreef op zaterdag 8 februari 2014, 19:41:
> Dani62 schreef op zaterdag 8 februari 2014, 17:39:
>
>> Ik vind het heel vervelend voor je dat je pony
HB is, maar ik lees wel
>>> Je kunt Sandra ook even tijd gunnen om alles op zich in te laten werken en
> zich te herpakken. Zoals ik haar ken (van het forum dan) heeft ze altijd
> alles voor haar dieren over gehad en heeft ze juist altijd in
> mogelijkheden gedacht.
Tineke, Het is verschrikkelijk om je paard/shet/ zo te zien en Sandra geeft blijk er alles voor over te hebben..Heel veel is er meegedacht en nóg .. heel goed. En soms (heb inderdaad ook op mee eens gedrukt) is het goed dat ook dit tegengeluid komt..zéker als het gaat om je informeren/boek PN lezen/je vijl onder het stof vandaan halen/hooi-opslag regelen ondanks het ontbreken van een échte schuur..(ik zie hier reuzenhopen bieten overdekt) makkelijk ? nee... én er zijn ook veel máren.... :) Sandra ..ga tellen :)
Medeleven als ik je verhalen lees én ook heb ik weleens gedacht..nou! ..alweer iets wat niet kan... (mogelijk, want hier is Zweden niet)
Sandra ik hoop voor jou : gezonde paarden met veel plezier en "maar" is verboden :) (daar bestaan dure cursussen voor- máár

dit kun je zelf
Myriam, met vriendelijke groet, je móet me geloven
