InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1465 berichten
Pagina 10½ van 98
Je leest nu alle berichten van "marjolijn"
Volg datum > Datum: woensdag 25 mei 2005, 22:3725-5-05 22:37 Nr:26547
Volg auteur > Van: marjolijn Opwaarderen Re:26521
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: shire berijdbaar? Structuur

marjolijn
Nederland


1465 berichten
sinds 28-7-2003
> Naast absurd goed hanteerbaar voor hun grootte zijn ze vooral
> .... gróót en dat is wellicht een letterlijk groter punt.

Ja. Das wel een feit. Hoewel, Froukje duidelijk anders dan Belgen. In mijn ervaring zijn Shires inschikkelijker.
Qua materiaal, ik heb een gewoon Barefoot zadel op de Shires liggen, maar wel met de grootste maat singel.
Hoofdstel is niet zo'n probleem, een Kieffer koudbloedmaat past prima, en inderdaad, de Libra (ik moet 'm nog steeds gaan knopen) of een touwhalster op maat en je kan er zo mee op pad. (Wel ff het wijken voor druk principe enz. enz. maar Morries problemen zul je met een Shire niet zo gauw hebben).

En eigenlijk denk ik ook niet dat onze Shires zoveel meer eten als de fjorden die erbij staan. Okay, dat zijn ook vreetzakkies natuurlijk, maar ze zijn best sober.

Lastig is wel het vinden van een hoefbekapper die bereid is zijn rug in de waag te stellen.... cursusje dan maar?? ;-)
Marjolijn
Volg datum > Datum: donderdag 26 mei 2005, 12:0726-5-05 12:07 Nr:26607
Volg auteur > Van: marjolijn Opwaarderen Re:26592
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: shire berijdbaar? Structuur

marjolijn
Nederland


1465 berichten
sinds 28-7-2003
HannahFroukje schreef op donderdag, 26 mei 2005, 8:21:
> Dus hoe zit dat bij jullie: produceren shires ook zo veel???

Mm. Tja. Altijd teveel eigenlijk he? :-) Drinken en plassen, dat wel duidelijk meer. Ook al een goede reden om ze niet in een stal te zetten :-D.
Ik denk het bij nader inzien wel. Wat dan ook zou betekenen dat ze meer eten toch he?!
En alle logica wijst toch ook wel in die richting. Maar toch, als de hele club staat te eten... gaat gelijk op volgens mij. Verbranden warmbloeden niet meer dan misschien?

> Heeft iemand toevallig weleens gehoord trouwens van de combi
> Belg/Shire? Zou me wel interesseren.

Ja, zie bijgaand plaatje, ik weet niet.... ach.. als ze maar lief zijn toch?!
Ik ken er 2 en van 1 weet ik dat hij onlangs te koop was.


Volg datum > Datum: donderdag 26 mei 2005, 12:1926-5-05 12:19 Nr:26609
Volg auteur > Van: marjolijn Opwaarderen Re:26606
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: shire berijdbaar? Structuur

marjolijn
Nederland


1465 berichten
sinds 28-7-2003
Morrie schreef op donderdag, 26 mei 2005, 11:27:
> jammer hoor dat alleen supeslanke en gezonde mensen paard mogen
> rijden van HC.......:-(

Hahahahahaha!
Je kan hem toch ook gewoon negeren?
Iedereen kan verzinnen wat ie wil hoor. Er is altijd wel iets waarom iemand iets niet zou mogen doen volgens iemand anders.

Ik vind het voor de rug van mijn paarden gewoon niet goed als mensen die 1.80 op klimmen. Dus we zoeken een stoeltje...muurtje...boomstammetje... alles kan dienen, en je komt altijd wel wat tegen. En waarom moet je er eigenlijk snel af kunnen springen??? Mmm, das geen probleem gelukkig dan maar (tenzij je vanaf zeker leeftijd artrose in je knieën krijgt misschien ;-)).

Ik vind..... tja wat vind ik eigenlijk, lekker belangrijk wat ik vind? Dat je paard als je buitenrijdt zo betrouwbaar moet zijn dat je er nooit snel af hoeft te springen? Dat ie als je er toch afwilt gewoon rustig blijft en met je meewandelt naar de eerste de beste geschikte opstapplek? Dat ie onder alle omstandigheden dan rustig blijft staan?

En hee... je kan Morrie ook altijd nog leren om te gaan liggen. Heb je geen hulpstukken meer nodig! :-D
Je leest nu alle berichten van "marjolijn"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1465 berichten
Pagina 10½ van 98
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact