Esther schreef op vrijdag, 29 juli 2005, 0:38:
> Wil schreef op vrijdag, 29 juli 2005, 0:12:
>
>> Esther schreef op donderdag, 28 juli 2005, 23:54:
>>
>>> biancawaamelink schreef op donderdag, 28 juli 2005, 23:45:
>>>> oei, wat een werk!
>>>
>>> Jajajaja hebben we aan gedacht, maar is echt veel werk, dus ook

> O hemel, na mijn roze olifanten, gele nachtmerries !!!!! het is
> bedtijd AARGH !!!!!!!!!!!
>
> Groeten Es
Update: artikel in dagblad v/d Noorden, pagina 3, 29/7/05
JACOBSKRUISKRUID WORDT NIET GEMAAID
(te lang om helemaal over te typen)
Rijkswaterstaat is voorlopig niet van plan het bermbeheer aan te pasen door het JKK te gaan maaien.
Woordvoerster LINDA RUIG zegt dit in een reactie op de brandbrief van LTO Noord Drenthe. Volgens Ruig heeft Rijkswaterstaat gekozen voor ecologisch bermbeheer. Dat houdt in dat er regematig gemaaid wordt over een breedte van 1,5 eter naast het asfalt. De rest v/d berm wordt 1 x per jaar gemaaid.
Volgens boeren kan het zaad van de sluipmoordenaar zich zo gemakkelijk verspreiden.
Ruig: het kan best zijn dat ons beleid op gespannen voet staat met de belangen van de boeren. Dat is nu eenmaal de consequentie van onze keuze, aldus Ruig.
Deze boodschap valt slecht bij het Drentse VVD-statenlid en oud LTO-voorzitter Albert Lanting. Volgens hem valt er op de manier hoe rijkswaterstaat werkt niet te leven.
Maaien in september is gewoon veel te laat!
Verder meld Rijkswaterstaat nog dat het kruid niet in hooi terechtkomt. Het maaisel wordt gecomposteerd en niet als veevoer aangeboden.
En verder staat bij dit artikel dan nog vermeld dat de giftige stoffen van de plan ook voor mensen gevaarlijk zijn.
Tot zover....
Wil.
P.s. als iemand het originele artikel wil hebben... melden en ik stuur het op.