Spirithorses schreef op vrijdag, 9 september 2005, 7:09:
> Hoi Frouk,
> Het enige wat ik weet is dat wij recent een vergelijkbaar
> probleem hadden met Winner, een van onze paarden.

> Misschien dat je hieraan wat hebt.
> Heel veel sterkte, ik blijf je berichten volgen,
> groetjes, Pien
>
www.spirithorses.beBen ook nog voor je aan het zoeken geweest maar een auto immuun achtig iets kom ik niet tegen bij paarden. Hypoglykemie? Het beeld bij mensen is anders dan wat jij beschrijft dus dat lijkt me niet logisch.
In ben het zeer met Pien eens wat dat bijvoeren betreft. Ik begin ook steeds meer te voeren omdat ik zie dat er dan net even wat meer levenslust, energie en fitheid terugkomt. Ook al is het een sober ras heeft ie dus toch wat 'meer' nodig.
Voor het ras wat jij hebt zou ik zeker veel meer bij gaan voeren.
En niet alleen voer maar ook aanvullen met supplementen omdat als je bijvoert met granen of i.d. dat dat ook weinig mineralen en aminozuren bevat.
Iets wat je in dit geval als aanvulling kunt geven is Aminolite van Kaval.
Zie op de site
www.kaval.nlEen tekort aan eiwitten via de voeding lijkt me eigenlijk hier toch aanwezig. Die bloedwaarde is natuurlijk ook verhoogd omdat hij zelf spieren afbreekt, dus dat zegt niets over of ie het genoeg binnenkrijgt. Weinig eiwitten is ook weinig aminozuren, bij een tekort daaraan kun je degeneratie van spierweefsel krijgen.