Cili schreef op donderdag 20 oktober 2005, 15:20:
> Bedankt voor de reacties. Ik vindt het dan ook vreselijk en ben
> er echt ziek van. Volgens mijn dierenarts, deze werkt met een
> andere dierenarts samen en beide zijn ze geweest en hebben

> is niet vervangbaar en ik snap niet dat dit soort mensen zelf
> paarden houden en ervan kunnen genieten. Zo`n opmerking komt
> hard aan. Maar morgen komt er in ieder geval een andere
> dierenarts bij kijken. Ik ben zeer benieuwd.
Cili,
Volgens mij weet je allang wat je wil maar maken de mensen om je heen het zo moeilijk voor je. Sta daar boven.
Wat je schrijft over dat je niet wil, dat ze pijn gaat krijgen, kan je ook anders bekijken. Geboren worden gaat ook niet zonder pijn, dood gaan ook niet. Daar moet een wezen zich op voorbereiden.
Het leven in 1 keer ontnemen als er nog levenslust is, is hard.
Mijn merrie is 25 jaar. Ze heeft ook pijn, door de artrose die ze heeft. Ook heeft ze geestelijke pijn. Zolang ik zie dat ze levenslustig is en nog kan genieten dan zegt dat mij genoeg.
Ik krijg ook reacties van mensen waarom ik haar nog heb, haar niet laat inslapen. Ze vinden dat ik haar beter weg kan doen zodat ik mijn dochter veel plezier kan doen om in de stal van mijn merrie een leuke pony te gaan stallen. (spreek voor gemak even in stalvorm) Die begrijpen het niet.
Pijn hoort bij het leven. Zolang jouw veulen nog eet en vrolijk oogt is er levenslust. Waarom dan in laten slapen?
Dat is mijn visie.
Ik heb erg met je te doen.
Sterkte,
Anna-Martine