InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2998 berichten
Pagina 87½ van 200
Je leest nu alle berichten van "Huertecilla"
Volg datum > Datum: vrijdag 17 maart 2006, 18:0217-3-06 18:02 Nr:45807
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:45795
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Paardgericht, was: Het nut van hoefbeslag Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
e m kraak schreef op vrijdag 17 maart 2006, 16:19:

> Huertecilla schreef op vrijdag 17 maart 2006, 10:51:
>
>> @Ilona:

> Zullen we er "verenigbaar met" van maken i.p.v. "volgens"? En
> daarbij "gebaseerd op", omdat het paard de zwakste schakel is
> in de zin dat WIJ van alles van de paarden willen, niet
> omgekeerd.

Nee. Hoe ik het zie leg ik zo duidelijk als ik kan uit op mijn site. Jouw 'omdat' deel ik niet. Ik ga van de mens als zwakke schakel uit en baseer dat op mijn persoonlijk beleving/ervaring van/met Zen. Ik was ook heel positief verrast over het boek van Dom Duarte dat exact hetzelfde uitgangspunt heeft.

Of je de bewoording 'volgens' wil aanpassen in 'gebaseerd op' of in nog een andere maakt mij op zich niet echt uit zolang de ethologie van het paard maar het uitgangspunt is en 'gebaseert op' niet vanaf nul al ontaardt in 'zoveel mogelijk'.
Omdat 'volgens' het werkwoord volgen als basis heeft impliceert dit dat de ethologie van het paard de leidraad is en dát vind ik correct. Vandaar de keuze.
In het engels maak ik om dezelfde reden een andere woordkeuze.

Míj ging/gaat het om het prkkelen van de grijze cellen en blijkbaar zijn die van jou geprikkeld: doelstelling gehaald.
Als jij het een en ander graag jouw eigen smaak mee wil geven en er daardoor dan wel mee door de bocht kan is dat mooi hoor. Dat was met jouw Libra niet anders ;-)
Dat is (ook) een mooi bedacht ding met een mooie toepasselijke naam; de rest is (ook) geneuzel wat mij betreft.

HC
http://users.telenet.be/huertecilla
Je leest nu alle berichten van "Huertecilla"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2998 berichten
Pagina 87½ van 200
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact