InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
10699 berichten
Pagina 6½ van 714
Je leest nu alle berichten van "eddy DRUPPEL"
Volg datum > Datum: donderdag 20 april 2006, 18:2920-4-06 18:29 Nr:48060
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48038
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: aan Piet onderwerp : Wegsturen uit de kudde Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Esther schreef op donderdag 20 april 2006, 8:46:

> eddy DRUPPEL schreef op donderdag 20 april 2006, 8:06:
>
>> Esther schreef op woensdag 19 april 2006, 23:23:

> makkelijk ge joinupped moet worden. De rules van gevangen
> dieren.
>
> Esther

En dat allemaal in de story en de privé ? Enne? al is iemand het Parellistokje (de carot stick) zien gebruiken die er de fluiten verstand van heeft ? Leerrijk hoor
Volg datum > Datum: donderdag 20 april 2006, 18:3120-4-06 18:31 Nr:48061
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48042
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: aan Piet onderwerp : Wegsturen uit de kudde Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
marjolijn schreef op donderdag 20 april 2006, 11:33:

> Esther schreef op woensdag 19 april 2006, 22:53:
>>..... met alle respect voor slimme Hans
>
> Tuurlijk! Slim paard. Laat zijn domme baas al het werk doen,
> kijkt alleen maar naar de signaaltjes en hop.... weer wat
> verdiend. Zich ondertussen afvragend waarom die mensen in
> vredesnaam zo moeilijk doen, het leven kan toch zo simpel zijn.
> ;-)

Die domme baas was professor aan de hogeschool en wou de intelligentie van het paard naar buiten brengen . Enfin nen echte stomme kl....t dus ;-)
Volg datum > Datum: donderdag 20 april 2006, 18:3620-4-06 18:36 Nr:48062
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48044
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: ben ten einde raad Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Margy schreef op donderdag 20 april 2006, 11:54:

> Ik heb sinds een jaar een schat van een paardjen gekocht. maar
> telkens ik ermee wil werken klapt hij toe en heeft hij 2
> persoonlijkheden... dominant en bang. Dus de ééne moment moet

> eigenlijk.
>
> xxx Margy
> mijn e-mail is mdtweety33@hotmail.com

Mijn e mail adres is eddyenhilde@telenet.be ,mail eens en dan geef ik je mijn coordinaten mischien kan ik helpen (lees eerst al mijn andere mails , bel dan.
Volg datum > Datum: donderdag 20 april 2006, 23:3420-4-06 23:34 Nr:48072
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: veulen loopt weg van zijn moeder Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Heeft er iemand al ooit gehoord van een veulen van drie dagen oud dat zich niets van zijn moeder aantrekt en gewoon op zijn eentje de weide wereld in trekt ? Tot grote paniek van mama (en ik die hieraan vast hing) Dinsdagochtend kom ik aan op het werk en er bleek een nieuw veulentje geboren te zijn op zondagnacht. Mooi ding en ik dacht , het is prachtig weer ik zet de beide merries die reeds hebben geveulend samen op de wei . Eerst mama 1 , veulen kent me al "is één week oud" mama loopt braaf mee veulentje huppelt er achteraan. Dan mama nr 2 ;Mama braaf achter mij ,veulentje eerst aarzelend "die grote boze wereld" . Tot we door de poort zijn op het erf begint dat ding daar ineens een spurt in te zetten zonder naar mij of ma te kijken. Ik dacht ,van wat is die nu geschrokken ? Maar niks van dat .Uit pure jolijt , springen,bokken, hinniken (alé proberen)Maar geen oog voor zijn moeder . Ik had ondertussen wel oog voor moeder ,alletwee mijn ogen zelfs, want moeder wou absoluut naast dochterlief lopen en ik hing aan een touw van drie meter vast aan mams. Veulen 2O meter naar links tot aan de muur ; ik en mams 2O naar links tot aan de muur . Veulen tot aan de afspanning van de wei ; ik en mams tot aan de wei enfin zo ging dat een 10tal min door . Ik werd moe , <ma nat in het zweet maar dochterlief ging lekker door uiteindelijk heb ik de poort naar de wei kunnen openzetten en na nog een 5min paardskieen koos het veulen voor de uigang naar de wei. Heb ze dan nog af en aan geobserveerd en moeder heeft letterlijk de ganse dag achter haar veulen aan gelopen ;Heb nu toch al een aantal merries met veulen onder mijn hoede gehad de laatste 25jaar maar dit was een unicum.Iemand ???
Volg datum > Datum: donderdag 20 april 2006, 23:4020-4-06 23:40 Nr:48074
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48073
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: veulen loopt weg van zijn moeder Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Isabel van der Made schreef op donderdag 20 april 2006, 23:36:

> eddy DRUPPEL schreef op donderdag 20 april 2006, 23:34:
>
>> Heeft er iemand al ooit gehoord van een veulen van drie dagen

>> aantal merries met veulen onder mijn hoede gehad de laatste
>> 25jaar maar dit was een unicum.Iemand ???
>
> Misschien weet Darwin raad?

En ik heb al in de story gezocht ook , toch wel niks zeker maar als er iemand met een ernstig antwoord kan komen graag
Volg datum > Datum: vrijdag 21 april 2006, 0:1121-4-06 00:11 Nr:48080
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48046
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: aan Piet onderwerp : Wegsturen uit de kudde Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Sky schreef op donderdag 20 april 2006, 12:35:

> Deze is van het gastenboek van Spirithorses.
> Ik word hier toch zo ziek van he...
> Heeft wel niks met join up nu te maken maar wil effe jullie

>
> (Wat een nonsense)
>
> Greetz Sky/Chantal

Meiske is waarschijnlijk 13 ...14jaar en mama en papa en de rijleraar hebben haar jaaaaren gezegd dat ze zo geweldig is met haar ponietje dat ze echt aanleg heeft enz..........Als je nu reageert zoals de heersers van dit forumpje (hé nick) Dan ga je dat kind toch lekker haar vet geven en zeg haar wat een dierenmishandelaarster ze wel is met haar sporen en dat haar ouders (die er geld in pompen) en haar rijleraar (die zowat haar halfgod is op dat moment) er gewoon geen ballen van afkent en dat ze beter op een fiets kan gaan rijden want dat dat ding geen gevoelens heeft en dat ze zo een levend wezen geen kwaad kan berokkenen en ooh ja als ik je ooit een join up zie doen met je pony ram ik gewoon je hersens in . DAN ga je echt bereiken dat dit kind het volgens de Paard natuurlijke kant gaat zien . DAN ga je echt een verschil gaan maken (Inderdaad chantal, ook dit, nonsens)
Volg datum > Datum: vrijdag 21 april 2006, 8:4821-4-06 08:48 Nr:48087
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48083
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: aan Piet onderwerp : Wegsturen uit de kudde Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Sky schreef op vrijdag 21 april 2006, 0:34:

> eddy DRUPPEL schreef op vrijdag 21 april 2006, 0:11:
>
>> Sky schreef op donderdag 20 april 2006, 12:35:

> Jaja, en dat ding dat op het paard zit noem je een ruiter.
> Thx for your response ;-)
>
> Greetz Sky/Chantal

Zoals ik zei ; Mama en Papa en mijnheer de rijleraar enz.......dat kind kent het verschil zelfs nog niet en herkauwd gewoon wat ze is voorgeschoteld. En ne ik moet bekennen dat ik geen flauw idee had hoe oud je bent
Volg datum > Datum: vrijdag 21 april 2006, 16:1321-4-06 16:13 Nr:48115
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48112
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: veulen loopt weg van zijn moeder Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
arabiertje schreef op vrijdag 21 april 2006, 15:47:

> ik herken veel in je verhaal
>
> Veulen in de vroege ochtend geboren op de weide tussen de

> met de mond zien happen terwijl ze onmiddellijk daarop haar
> achterhand draait en achteruit stapt.
>
> en..... ik..... ik geniet elke seconde van hen :)

Hehehe heb blijkbaar ergens een instinct om hekele onderwerpen ter berde te brengen , MAAAAAAARRRRRR dank u allemaal voor de input , omdat ik graag heb dat dat veulentje zo snel mogelijk met de andere kan spelen haal ik ze s'morgens zo vroeg mogelijk buiten samen op de wei en er waren al enkele dagen voorbij dus ik moest effe zelf iets zien te vinden, ben dus in de stal bij mama gaan zitten en kriebelen en aaien en aan mijn vingers laten sabbelen door ukkie tot ze niet meer bang was ,haar toen een stoffen halsterje aan doen dat ik zelf heb gemaakt van een oude T shirt ging vanzelf;
Heb haar toen het erf overgeleid zoals je een klein kind leert fietsen ,hand vooraan net achter het hoofdje en eentje achteraan net onder de bips,langs mijn zijde beperkend met de heup tegen haar flanken, mama bleef belangstellend achter ons aan lopen tot aan de wei . Toen ik haar daar losliet bleef ze nog enkele seconden staan om dan uiteraard los te barsten , en mama er weer achter, weer de ganse dag , sterk veulen die klein .
Volg datum > Datum: vrijdag 21 april 2006, 17:1521-4-06 17:15 Nr:48122
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48084
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: aan Piet onderwerp : Wegsturen uit de kudde Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Nick Altena schreef op vrijdag 21 april 2006, 1:10:

> eddy DRUPPEL schreef op vrijdag 21 april 2006, 0:11:
>
>> Meiske is waarschijnlijk 13 ...14jaar en mama en papa en de

> Ik stop hier iig. mee...ik blijf me niet verdedigen omtrend
> mijn manier van schrijven.
>
> Nick

Beste Nick de laatste keer dat ik boos ben geweest was ik 16J toen ze mijn brommer hadden gepikt ben er nu 41, integendeel ik heb hartelijk en smakelijk gelachten om de ; grappige , hatelijke, belachelijke , interresante reacties . En dit terwijl er in al mijn mails geen enkel hatelijke opmerking staat OF DAT IK NIEMAND VEROORDEEL OVER ZIJN MANIER VAN WERKEN met paarden . Naar Isabel toe zei ik . Nee Isabel zoek het zelf op, geen enkel boek of titel dat IK op dat moment aan haar zou geven zou haar kunnen overtuigen. De evolutieleer van Darwin aanduiden ; De aard van het paard van Stephen Budianski aanhalen , De waarheid over paarden van Mcneal vermelden en bracht geen zoden aan de dijk want die waren allemaal gekend en daar stond alleen maar nonsens in ? Ik heb er tien jaar over gedaan om de formules maar enigzins te kunnen begrijpen.
Ui teindelijk heb ik in de vijf mails exact 5 vragen gesteld en op geen één van die 5 vragen heb ik een antwoord gehad.Ik werd (meestal door jongere adepten van de "oude "meesters") een domme karatemalloot genoemd , iemand die Kwatsch verkoopt enz......Terwijl elke quot uit gepubliceerde boeken komt die overal ter wereld als naslagwerk voor onderzoek worden gebruikt, onderzoeken die werden gevoerd vanuit het standpunt "laten we nu eens wetenschappelijk onderzoeken totwat een paard mentaal in staat is ; wat kan en paard en wat kan een paard niet?" Bvb een bij kan aan de hand van een dans de rest van de korf haarfijn uitleggen waardat een bepaald bloemenbed zich bevindt .Een duif laat je In Rotterdam los en sneller dan jij met de wagen zit ze terug op haar hok in zichemzussenbolder. Maar is er iemand die beweerdt dat een bij intelligent is of dat ze van haar imker houdt en dat ze hem mist als hij weg is ? Een kudde paarden in Nebraska is van dorst omgekomen nadat een hek tussen hun en de drinkplaats werd gezet terwijl 1km verder de omheining stopte en ze er gewoon moesten omlopen. De intelligentie en de vermogen om conclusies te trekken bij een paard is redelijk nauwkeurig omschreven onder ander door Budianski en ik citeer "De ontwikkeling van de Neocortex heeft bij de paarden een grotere gevoelgheid van de mond en lippen mogelijk gemaakt wat voor een selectieve grazer van levensbelang is, vanuit de hersenanatomie is het echt niet waarschijnlijk dat het paard tot hogere mentale vaardigheden in staat is. Omdat mensen trots zijn op hun vermogen tot beredeneren is de paardenliefhebber erop gebrand om te bewijzen dat een paard kan denken . Maar het rederen is niet universeel inzetbaar Uit dit vermogen onstaan psychotische afwijkingen bij mensen, met als belangrijkste ,haat wrok en kwaadaardigheid.Redelijk denken botst ook met de bewaring van herinnering want hierdoor loopt die het risico vervormd te worden . Het paarden geheugen is daarentegen bijna fotografisch omdat hun brein meer associatief (verbindingleggend) werkt dan causatief (oorzakelijk)Gedachten en voorstellingsvermogen zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden? End quot. Dus na deze drogen boterham kom ik terug op mijn eerste mail waardat zoveel heisa is over ontstaan . Paarden, menselijke emoties toeschrijven is niet alleen een verkeerde gevolgtrekking vanuit de mens maar werd al onderzocht en dit is reeds bewezen dat een paard deze niet "kan" hebben. De reden waarom een paard bepaalde dingen wel of niet doet wordt door de paardenliefhebber /trainer enz... vanuit zijn eigen visie uitgelegd aan de leerlingen dikwijls zonder rekening te houden met de mentale vaardigheden van het paard . Proffesor van Osten is er toendertijd ook ingelopen. En dan krijg je zo'n reacties van "dieje klojo beweerd dat paarden geen gevoelens hebben" en "Mijn paardje mist mij als ik weg ben" terwijl deze reacties van de paarden op een volkomen natuurlijke manier kunnen uitgelegd worden maar het ene is droge koek en kan niet geromantiseerd worden en het andere klinkt gewoon véél liever. en vooral de jongeren willen niks liever horen. Diegen die hun boterham verdienen door met paarden te werken dienen zich hier terdege van bewust te zijn . Als dit als blablablabla wordt uitgelegd (nick) geef je een slecht teken naar de jeugd . Als elke nieuwe bezoeker op dit forum(pje) bijna van dit net wordt afgebrult als hij/zij nog maar het woord join up in de mond neemt , bekom je niet dat hij/zij de join up niet gaat gebruiken maar drijf je die mensen juist van dit forum af en laat je hun gen keuze dan .......juist te gaan join uppen. Een mening verkondigen en aan een debat meedoen gebeurt op een beleefde manier en gestaaft op bewijzen en feiten , zo bekom je een verschil in de paardencultuur waaraan je zelf meegewerkt hebt . Niet door mensen de huid vol te schelden en hun wandelen te sturen want dan zijn ze binnen honderd jaar nog altijd met zweep en sporen bezig.Dus Nick ik ben niet boos MAAR ALS IK DIEJE VINDT DIE MIJNE BROMMER GEPIKT HEEFT!
Volg datum > Datum: vrijdag 21 april 2006, 19:3521-4-06 19:35 Nr:48127
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48124
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: aan Piet onderwerp : Wegsturen uit de kudde Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Sky schreef op vrijdag 21 april 2006, 17:57:

> eddy DRUPPEL schreef op vrijdag 21 april 2006, 17:15:
>
>> Nick Altena schreef op vrijdag 21 april 2006, 1:10:

> Greetz Sky/Chantal
>
> I can't change what you see, but I can let you see a other
> direction.

Bit suggestie kwam van Isabel en was waarschijnlijk sarcastis bedoelt
Volg datum > Datum: vrijdag 21 april 2006, 21:4821-4-06 21:48 Nr:48134
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48128
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: aan Piet onderwerp : Wegsturen uit de kudde Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
e m kraak schreef op vrijdag 21 april 2006, 20:01:

> eddy DRUPPEL schreef op vrijdag 21 april 2006, 17:15:
>
>> enz......Terwijl elke quot uit gepubliceerde boeken komt die

> En net als boven: houdt de percepties van verschillende soorten in de gaten. De ontvanger bepaalt!
>
> Groeten, Egon
> Here is my lens. You know my methods. - Sherlock Holmes.

Respect , eerste weerwoord met inhoud .Over Hanggi en Kiley Worthington straks meer , in alle amicaliteit natuurlijk.
Volg datum > Datum: vrijdag 21 april 2006, 21:5321-4-06 21:53 Nr:48135
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen Re:48131
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: aan Piet onderwerp : Wegsturen uit de kudde Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Esther schreef op vrijdag 21 april 2006, 20:50:

> e m kraak schreef op vrijdag 21 april 2006, 20:01:
>
>> eddy DRUPPEL schreef op vrijdag 21 april 2006, 17:15:

> http://members.home.nl/repelsteeltje3/www.funnyjunk.com-donkey_c
> hase.mpeg
>
> Esther

Dieje meneer kan waarschijnlijk ni zo hard lachen de dag erna laat staan zitten.
Volg datum > Datum: vrijdag 21 april 2006, 23:0321-4-06 23:03 Nr:48145
Volg auteur > Van: eddy DRUPPEL Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: voor iedereen. Structuur
eddy DRUPPEL
Nederland

Jarig op 18-4

10699 berichten
sinds 26-3-2006
Voor diegene die interesse hebben.
* The Nature of Horses by Stephen Budiansky
* The Body Language of Horses: Revealing the Nature of Equine Needs, Wishes and Emotions and How Horses Communicate Them - For Owners, Breeders, Trainers, Riders and All Other Horse Lovers - Including Handicappers by Tom Ainslee
* The Truth about Dogs : An Inquiry into Ancestry Social Conventions Mental Habits Moral Fiber Canis fami by Stephen Budiansky
* What Your Horse Wants You to Know : What Horses' "Bad" Behavior Means, and How to Correct It by Gincy Self Bucklin
* Life Lessons from a Ranch Horse by Mark Rashid.
Je leest nu alle berichten van "eddy DRUPPEL"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
10699 berichten
Pagina 6½ van 714
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact