Annemieke B schreef op zondag 28 mei 2006, 20:40:
> Monique Meijer schreef op zondag 28 mei 2006, 17:03:
>
>

> hoop dat Patchouli weer snel opknapt.
>
> Groeten Annemieke
> Kijken met je handen!
Hallo, Annemieke,
Bedankt voor je uitgebreide antwoord. Indy en ik hebben inderdaad een erg fijne band, we voelen elkaar ontzettend goed aan. Ik probeer zo goed mogelijk voor Indy te zorgen; ik ben altijd ontzettend sceptisch wat Indy betreft, maar dat had je al begrepen. :)
Omdat Indy zoveel problemen gehad heeft in het verleden ben ik namelijk nogal eens door zelfbenoemde therapeuten benaderd die Indy op Jomanda-achtige manier wilden genezen, uiteraard voor een bespottelijk hoog bedrag. Of ze probeerden je te strikken voor een of andere wazige cursus, waarbij het enig duidelijke de prijs was. Wimpelde ik dat soort dingen af, werd ik als gierig bestempeld of dat ik niets voor Indy over had. Twee jaar geleden dook zelfs een buurman van verderop op, die zou Indy wel even rechtbuigen - dank je feestelijk! Ik ben erg kritisch en wil niet dat Indy schade oploopt door een of ander figuur die zich voor osteopaat o.i.d. meent uit te geven.
Door je uitleg eerder, dacht ik dat quantum touch met equine touch vergeleken kan worden, vandaar dat ik nogal schrok toen ik zag wat daar allemaal beloofd werd! Dat is mij ook veel te zweverig allemaal.
Met Indy gaat het steeds beter, haar lichaam verandert zichtbaar de laatste tijd, haar achterhand ontwikkelt zich goed, spieren die anders maar wat aan zwabberden zijn stevig geworden en geven haar achterhand een veel rondere vorm; massage en stretching blijkt bij Indy goed aan te slaan. Ze geeft ook duidelijk aan dat ze het fijn vindt.
Annemieke, ik wens je veel succes, ik hoop dat je in de toekomst veel paardjes kunt helpen.
Groeten,
Monique