InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2998 berichten
Pagina 109½ van 200
Je leest nu alle berichten van "Huertecilla"
Volg datum > Datum: zaterdag 10 juni 2006, 16:3710-6-06 16:37 Nr:51379
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:51377
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Hoeden met ingebouwde Cap. Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
Esther schreef op zaterdag 10 juni 2006, 16:16:

>>> Als ze rijdt zit ze zo ong. vastgeplakt, wat voor vreemde
>>> sprongen haar pony ook maakte ze bleef zitten.
>>> Wij lachen nu dan ook heel hard.
>>>
>>> Masja

>
> HC deze ponny is dood nu, deze ponnie kreeg een hartaanval. Dit
> waren geen rare sprongen, dit was een afschuwlijk ongeluk.
>
> Esther

Ik weet niet wie nu wat door elkaar haalt Esther, maar ík reageer op de reactie van de lachende Masja die het over vreemde sprongen heeft.

Wat 'joúw' pony betreft: poep gebeurt Esther en dáárvoor kan je besluiten veiligheidsspullen aan te trekken. Dat is verstandig. Voor de rest is het simpelweg verstandiger een ongeval te voorkómen.

Jammer dat we nu weer een paar gepasseerde stations terug zijn. Ik vond dat de evolutie van het topic nu eens heel lekker ging en inhoudelijk duidelijk voortgang maakte.

HC
Volg datum > Datum: zaterdag 10 juni 2006, 17:1910-6-06 17:19 Nr:51383
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:51380
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Hoeden met ingebouwde Cap. Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
eddy DRUPPEL schreef op zaterdag 10 juni 2006, 17:05:

>Is het rouwens
> niet a pielo of was dat een dialect dat men In Alcaraz sprak ?

Nee, niet T-rouwens 'a pielo' :-) Geen idee of het locaal dubbel fout spaans dialect was. Het is een samentrekking van het nederlandse equivalent 'op(aan) het haar', a el pelo, al pelo.

De houten beugels zijn overigens niet bij Pien te vinden doch waren op TrekkingZadels te koop. Wáren. Ze kwamen echter bij Continental Sattel vandaan dus zijn zonder meer daar en via andere leveranciers beschikbaar en tapaderos zijn er ook ruim voldoende.
Ok, is bij elkaar duurder dan een set camargue-beugels maar 'goedkoper' dan een nare stuiter. Bovendien kan het je, helemaal als het een béétje leuk verkoopt, een flinke stapel browny-punten opleveren; twee keer winst dan voor je voor de relatief lage prijs van 1 setje mooie tapadero-beugels.

HC
Je leest nu alle berichten van "Huertecilla"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2998 berichten
Pagina 109½ van 200
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact