InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
270 berichten
Pagina 3½ van 18
Je leest nu alle berichten van "Waldo50"
Volg datum > Datum: dinsdag 10 oktober 2006, 2:4810-10-06 02:48 Nr:62548
Volg auteur > Van: Waldo50 Opwaarderen Re:62547
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Met hoefschoenen tot in Spanje Structuur

Waldo50
Nederland


270 berichten
sinds 5-10-2005
Waldo50 schreef op dinsdag 10 oktober 2006, 2:43:

>>
>> Triest, maar was voorspeld en dat met een buitengewone
>> hardnekkigheid van HC zelfs. Wat ik nu vooral jammer vind is

> NVVR(nederlandse vereniging van vrijetijdsruiters)hielden zij
> een lezing over de reis. Een aaneenschakeling van
> gekkepraat...lees hun verslag op de site van
> www.thelongridersguild.com maar eens ...HG.

onder Expeditions !
Volg datum > Datum: dinsdag 10 oktober 2006, 23:4510-10-06 23:45 Nr:62594
Volg auteur > Van: Waldo50 Opwaarderen Re:62565
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Met hoefschoenen tot in Spanje Structuur

Waldo50
Nederland


270 berichten
sinds 5-10-2005
> Verder Waldo, neem ik aan dat jij jezelf en je paard wel
> terdege voorbereid.
> Het zou leuk zijn als we jou ook kunnen volgen op je reis.
> Mocht je plannen hebben richting Zuid-Portugal... en wij wonen
> daar dan.... haha! Voel je vrij om te komen bivakkeren! Enne...
> de Pyreneen zijn gewoonweg GEWELDIG!
> Zo mooi, indrukwekkend hoor!
> Er zijn nog meer PN'ers met emigratieplannen! B.v. Tineke
> Nolet, die in Noord-Portugal gaat wonen... Inmiddels ken ik
> meer mensen met paarden in die contreien...
> Ach... tis maar 2650 km! Piece of cake toch?

Hoi,

Een paard echt voorbereiden op zo'n reis kan niet in Holland, denk ik. Ik zorg dat mijn paard en pakpony in een goede conditie verkeren. Veel ritten op het harde zonder ijzers, 24 uur per dag buiten in een paddock die bestraat is met klinkers, geen krachtvoer maar wel volop hooi en paardenkuil, liksteen, goede lijnolie en een handje gepunte haver, dat is al wat ik kan doen.

In Frankrijk bestaat een soort stichting genaamd, Tourisme Equestre, die prachtige landkaarten uitgeeft met daarop de bestaande paardenroutes en tevens aangegeven de overnachtingsadressen voor mens en paard.
(ING 918) Uiteraard volgen die niet de bewijzerde pelgrimsroute's door Frankrijk, maar lopen vaak wel paralel. Uitzetten van een tocht wordt zo wel makkelijker. In Spanje heb ik alle paardenadressen langs de route met telefoonnummers en e-mailadressen op orde. Ik mail veel met wandelaars die de route hebben gelopen en nog lopen, en vraag naar hun ervaringen en vraag hen steevast naar het aanwezige openbare gras en water langs de route.Hier steek ik veel van op. In mijn ogen is de rit best te maken, als je er maar genoeg tijd voor uit trekt (ik heb 4 maanden verlof gespaard)
Ik hoop in het voorjaar te vertrekken, mits de hoeven van de paarden het aankunnen. Ik start niet vanuit huis, maar wil de historische route vanuit Arles gaan volgen. Het zal een tocht worden van zo'n 1600 kilometer. Als ik tijd over heb sjok ik nog wel even door naar Zuid-Portugal :-) Santiago bereiken is voor mij geen must..als het niet meer kan, om welke reden dan ook.. laat ik me ophalen. Tegen de tijd dat ik vertrek zal ik het jullie laten weten en kunnen jullie ons volgen op een weblog. HG.
Je leest nu alle berichten van "Waldo50"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
270 berichten
Pagina 3½ van 18
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact