jose schreef op zondag 29 oktober 2006, 16:07:
> van lennep schreef op zaterdag 28 oktober 2006, 17:33:
>
>>>> Hi Jose, waar haal jij Hippolyt in NL? En welke voer jij?

> Kräuter, Apfelsirup, Zuckerrübenschnitzel, Seesalz,
> Gerstensprossen, Maiskeime, Knoblauch, Traubenkernextrakt,
> Leinöl kaltgepresst, Seealgenkalk, Sonnenblumenkerne,
> Schwarzkümmelsamen
Hoi Jose, je hebt wéI een punt van gelijk dat áls er al een tekort is, en je gaat zelf lopen samenstellen, het ontzettend moeilijk is om alles in de juiste verhoudingen te voeren.
Ik geef meteen toe dat ik dit heel moeilijk vind! En onderhand spuugflauw ben van alles uitzoeken en combineren. Het resultaat tot nu toe betreffende de SeMe is dan ook 0,0. Kan niet anders concluderen. Ik heb alles nu lang genoeg geprobeerd. Dat hele risje wat jij ooit van mij per mail hebt gekregen, incl. de Haemalytan is nog steeds hetzelfde.
Alleen zijn daar nu, omdat hij veel minder gras heeft, 2 plakken hooi per dag bijgekomen....
Toevallig kom ik net terug van een buitenrit. Omdat hij lang haar heeft zweet hij goed.
Ik krijg hem niet drooggestapt dus ik zet hem even op stal. Doe met een vochtige spons het ergste zweet er even afhalen en geef hem een paar wortels + een pluk hooi.
Let 5 min. niet op, hij staat immer te eten??? Ja hoor... staart als een weerborstel!
Hij kan maar aan 1 ding denken en da's schuren.
Weet dat ie de afgelopen dagen wederom onder ene Boett heeft gestaan!
Ik weet niet of je je ook verdiept hebt in het artikel van Christel op PN heeft geplaatst, over dat verkeerd opslaan van meststoffen etc.etc. Lijkt me alleszins logisch en zou mede verklaren waarom wij tekorten hebben in de bodem.
Plenty paarden zullen het er prima op doen. Sommige paarden dus duidelijk niet.
Chaser, Maike en jouw paard dus ook, ik weet het trouwens van meer, hebben wel degelijk andere dingen nodig...
En in mijn geval is gras dus de pest. Voor de SeMe, maar ook voor de hoeven.
Wil je mij dat afhaalpunt in Uffelte doormailen s.v.p.? Ga ik me er weer in verdiepen...
Dank!
Wil.