ingrid bex schreef op zaterdag 4 november 2006, 18:46:
>
>>
>> Nee precies, hij snapt niet wat je van hem wil als je erop zit

> behoorlijk veel ervaring. zo'n 10 jaar ben ik bezig met rijden
> van paarden en ook met inrijden van paarden. Maar goed
> misschien dat iemand anders mij wel kan helpen, die mij serieus
> neemt.
Als je al zoveel ervaring hebt zou je toch moeten weten dat je niet op een rug van een bijna driejarige kruipt ? En vooraleer je dat dan toch doet , zorg je ervoor dat de bevelen voor stap , stop , links en rechts er al inzitten (aan de hand) . Je vraag mag dan wel serieus gesteld zijn , je krijgt er ook een serieus antwoord op alleen is het niet echt dat wat je wil horen mischien ? Als je dan een stapje verder gaat zet jij je nog altijd naast het paardje dat moet ingereden worden en je assistent erop .
Het angst hebben van de zweep is niet echt vanuit vertrouwen geboren moet ik vaststellen anders heeft hij toch helemal geen reden om bang te zijn van de zweep ?
Als jij de bevelen geeft vanop de grond geeft de assistent rustig aan dezelfde bevelen vanop het paardje en zo ga je stap voor stap verder totdat jijzelf het bevel vanuit het zadel kan geven en dat dit zo begrepen wordt .
Maar nog is op een rug van een bijna driejarige kruip ik niet op? daar wacht ik nog een jaar mee.
Groeten
Eddy.