InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2998 berichten
Pagina 141½ van 200
Je leest nu alle berichten van "Huertecilla"
Volg datum > Datum: woensdag 10 januari 2007, 15:5910-1-07 15:59 Nr:72872
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:72657
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Neues Hufbeschlaggesetz Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
4bozzza schreef op maandag 8 januari 2007, 21:38:

> Huertecilla schreef op maandag 8 januari 2007, 17:15:
>
>> 4bozzza schreef op maandag 8 januari 2007, 12:56:

>> HC
>
> En als je enkel bekapt. Zoals hier in NL.
> Is dat verboden?

Wel, dat is een lastige. Er is geen beroep 'bekapper' doch hoefsmeden bekappen ook en ja dat is zoals ik schreef een beschermd beroep.

Met hoe andere zaken hier lopen zou het volkomen in lijn zijn dat wanneer het voor de rechter zou komen deze besluit dat bekappen een activiteit is welke door een hoefsmid uitgevoerd dient te worden.
Óf het voor de rechter komt is afhankelijk van of iemand je aangeeft en dat is weer afhankelijk van of je daarvoor genoeg in de weg zit of een keer schade aanricht of een veearts er werk van maakt.

Er is hier in het zuiden echter minimaal één dame die een Strasser-opleiding gevolgd heeft en wellicht weet zij meer. Ik heb geen idee hoe haar te bereiken maar wellicht de twee belgisch dames hier (op HN) wel.

Wanneer je serieus plannen hebt op het iberisch schiereiland een beroep uit te gaan oefene, dan raad ik je echter aan niet op van horen zeggen af te gaan. Vraag het bij de 'direccion agricultual' op het regionale kantoor van de 'junta' van de deelstaat waar je heen wilt na. Dáár moet je ook zijn voor eventuele vergunningen en registraties.
Al je niet voldoende taalbeheersing hebt, kun je daarvoor doorgaans een locale dierenarts, gestor of abogado inhuren.

HC
Volg datum > Datum: woensdag 10 januari 2007, 16:1210-1-07 16:12 Nr:72873
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:72871
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Spoor Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
sandratien schreef op woensdag 10 januari 2007, 15:44:

> HC, ik ga je nog aardig vinden joh. Je wordt een geduchte
> concurent voor de Belg met het staartje!

Ach, het is maar tekst via een e-medium dus baseer daar beter geen subjectieve waardeoordelen op. Dat is zowat internet les 1 voor minderjarigen.
Je ziet hoe verwarrend het al voor mensen is dat het woord spoor via de gevoelswaarde bij het begrip aansporen een negatieve associatie heeft, terwijl via het gevoeldmatig neutrale woord optoming de betekenis van de basis, toom, verloren is.
Iemand die iets populistisch 'aardig' (=subjectief) brengt heeft daardoor niet meer of minder inhoud dan iemand die zo neutraal mogelijk schrijft.

Concurent kan ik verder van niemand zijn want ik ben niet bedrijfmatig met paarden bezig, heb geen enkel belang bij mijn schrijverij hier en ben notoir ongeïnteresseerd in persoonlijke populariteit.

HC
Je leest nu alle berichten van "Huertecilla"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2998 berichten
Pagina 141½ van 200
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact