InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2998 berichten
Pagina 181½ van 200
Je leest nu alle berichten van "Huertecilla"
Volg datum > Datum: donderdag 6 september 2007, 14:376-9-07 14:37 Nr:95286
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:95276
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Vereniging Natuurlijk Paardenhouden Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
clarissa ruijgrok schreef op donderdag 6 september 2007, 14:00:

> Heel graag! Mooi verhaal met foto's? Van voor en na? Om het
> verschil aan te tonen, mensen moeten het echt zíen om het te
> geloven...

Uiteraard met fotos, ook tijdens het proces data gedocumenteerd en met hartslagmeter bijgehouden bijvoorbeeld. Het is echter géén ´mooi´ verhaal. Hoewel het eind goed is, is het verre van al-goed.
Verder is ´het verschil´ niet helemaal representatief omdat het met hengst en veulens écht en fundamenteel anders is. Alleen al het herstel van de hoeven zou niet hetzelfde verlopen zijn zonder die twee bewegingsstimulansen.

Vind het niet nodig een financiële vergoeding te ontvangen. Ik deel het verhaal graag belangenloos dus wil het dus alleen via een belangenloze bron delen.
Op PN/HN lijkt me prima. Op mijn eigen website wil ik het niet omdat die daarmee met de ´natural´hoek geas(s)ocieerd wordt, wat ik graag wil vermijden.

hc

p.s. ik heb ´Het Verhaal van Sancha´ niet klaar liggen. Moet ook héél goed nadenken over de formulering en mogelijk verkeerd opvatbare aspecten. Dat is de Wet van PN/NH namelijk: ook wat corrrect geschreven is zal verkeerd uitgelegd worden. Daar heb ik geen behoefte aan.
Volg datum > Datum: donderdag 6 september 2007, 14:406-9-07 14:40 Nr:95288
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:95275
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Vereniging Natuurlijk Paardenhouden Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
Christel Provaas schreef op donderdag 6 september 2007, 13:56:

> Misschien een nieuw onderwerp starten over de eigen
> paardrij-ervaringen?
> Zo raakt het topic 'Vereniging Natuurlijk Paardenhouden'
> ondergesneeuwd.

Erg grappig weer. Schrijf je dat ook in andere topics als er weer rijmpjes en zweepslagen komen?

I will sjutuppamaifees. Ben paardrijden....

hc
Volg datum > Datum: donderdag 6 september 2007, 14:586-9-07 14:58 Nr:95292
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Fotootje van dame in de overgang Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
Fragment uit ´Het Verhaal van Sancha´- een dame in de overgang -, door HC.

Opgeleid en 10 jaar gereden met de serreta en spaans bit is Sancha geleidelijk naar een andere manier van rijden geholpen.

Frans heeft haar hier, terwijl haar voeten nog gevoel terug moesten krijgen, in een overgangsfase gereden.
Met een wat dikker bit van haar gewende uitvoering, doch loshangende teugels, niet in de hand. Niet als noodcontrole-middel maar om haar tussen de oren met het bit bezigheidstherapie te geven én conform het principe van ´één nieuw ding tegelijk´.
Frans rijdt haar heel gevoelvol op één touw aan een touwhalster achter mij op Arabella aan.





hc
Volg datum > Datum: donderdag 6 september 2007, 18:466-9-07 18:46 Nr:95323
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:95297
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Fotootje van dame in de overgang Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
charlot van r schreef op donderdag 6 september 2007, 15:06:

> wat is het daar mooi!!!

Bedankt.

..en de berg van de oude man.

Voorjaar



Zomer (>40 graden)



Herfst



Winter (-10)



...en dan terug naar het onderwerp de Dame nu



hc
Volg datum > Datum: donderdag 6 september 2007, 19:006-9-07 19:00 Nr:95324
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:95307
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: gebruik van stem Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
Feyona schreef op donderdag 6 september 2007, 16:54:

>Consequent zijn is natuurlijk belangrijk bij stemgebruik.

Net zo belangrijk als met alle andere middelen via welke we communiceren.

hc
Volg datum > Datum: vrijdag 7 september 2007, 0:187-9-07 00:18 Nr:95371
Volg auteur > Van: Huertecilla Opwaarderen Re:95346
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Weer 1 beun erbij - en wáár zijn de echte deskundigen verstopt? Structuur
Huertecilla
Andalucía - Spanje


2998 berichten
sinds 28-9-2003
Fred schreef op donderdag 6 september 2007, 21:31:

> Nick Altena schreef op donderdag 6 september 2007, 15:31:
>> Wat betekend nu 60 gram voor een paard om te dragen.... als je
>> je paard niet overbelast !!!

> nadien ook op onze website.
>
> Ga dus niet te licht over "slechts 60 gram" ;-)
>

Waarbij het gewichtsverschil tussen wel/geen hoefschoen meer dan 60 gram is en het equivalent van .....?!
Het is voor míj onbegrijpelijk waarom zo agressief gereageert moet worden naar iemand die dit uitrekent en met de hartslagmeter verifieert.
Is uitzoeken waaróm, méten, zijn kennis en begrip hier ineens vieze woorden geworden? Omdat het niet in het eigen straatje pas?
Ík heb geen ´straatje´ en probeer zo integer mogelijk te handelen naar de beschikbare kennis en streef naar vergroting van mijn eigen kennis. opdat ik mijn paarden zo goed mogelijk kan verzorgen, houden en rijden. Ik ´vind´wat ik vind.
Het is voor mij nu echt duidelijk dat dit laatste hier bij de meesteneen onder rol speelt.

Ik deel al een tijd steeds minder van mijn leerervaringen..
Ík mis daar niets aan.
Tot nu toe ben ik dat blijven doen in de hoop dat anderen er wat van zouden oppikken. Tot nu toe heb ik ook inderdaad na verloop van tijd via anderen mijn hier veel eerder met volhoudendheid herhaalde kennis terug zie komen. Zo is Egon het NietBekappen gaan overnemen na mijn suggestie bij de Koniks te gaan kijken. Hij is echter een grote uitzondering in dat hij geen oogkleppen op heeft en ook ´vindt´ wat hij vindt.
Het is niet meer genoeg. Jammer voor een enkeling wellicht
Ik vermaak me liever met mijn eigen leertraject dan tegen de borden voor de koppen hier aan te blijven lopen. Er is namelijk meer, altijd meer en ík ben ook gewoon nieuwsgierig.

Het Verhaal van Sancha komt er misschien wel, maar daar moet iemand me dan maar privé een voorstel over doen.

@Frans
Kun jij me SVP van de ledenlijst wissen?!!!
Ik heb onwijs veel respect voor jou en Ilona. Ik wil echter niet meer met jullie fora en de huidige ´natural´-ontwikkeling geas(s)cieerd kunnen worden. Bedankt.

Citaat
´He had only left the mountain two times in the sixty years since he occupied the Alamout, yet when Hassan died he left an empire the like of which mankind had not seen before, nor has seen since.´

hc
Je leest nu alle berichten van "Huertecilla"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2998 berichten
Pagina 181½ van 200
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact