trea hoex schreef op donderdag 18 oktober 2007, 10:32:
> Eva Saegerman schreef op donderdag 18 oktober 2007, 9:58:
>
>> trea hoex schreef op woensdag 17 oktober 2007, 20:38:

> en dat heeft in mijn ogen NIKS te maken met het filmpje.
>
> Ik rijd jonge, onervaren Troy óók met een bitje momenteel. Om
> iets áán te leren.. juist.
Dat zegt meer over jouw dan over jouw paard!! Nu ik ga niet beweren dat ik het weet en kan, en op gebied van kennis van paarden rijk ik nog niet tot aan de enkels van velen hier!! Dit is ook geen persoonlijke aanval op mensen maar gewoon mijn mening over de zaken!
Van zodra je een hulpstuk als een bit (of stropketting bij honden)...of wat dan ook nodig hebt om je dier iets aan te leren, vindt ik dat je als geleider, trainer ruiter......in de fout gaat!! Ik weet zeker dat al wat je je paard probeert aan te leren met bit ,aanwijstokje, sporen..... dit ook kan zonder!! Hoe? Wel daar gaan anderen moeten op antwoorden die hier meer kennis van zaken over hebben!!
Ik ben nu eenmaal van mening toegediend dat eender welk hulpstuk je gaat gebruiken, een compensatie is van gebrek aan kennis, creativiteit, geduld.... of
wat dan ook!! Feit is dat het een compensatie is voor jouw tekortkoming op dat moment!!
Nogmaals dit is geen persoonlijke aanval maar gewoon mijn mening van de zaken!!